Jak znaleźć hotel

Google Hotel FinderJeśli wybierasz się na wymarzony urlop i szukasz odpowiedniego dla siebie hotelu do jego wyszukania możesz wykorzystać usługę proponowaną przez Google. Serwis pozwala na precyzyjne przeszukanie określonego obszaru, zapoznanie się z ofertą i rezerwację miejsca w hotelu.

 

 

Wejdź na stronę www.google.com/hotels

W oknie wyszukiwarki wpisz nazwę miejscowości którą chcesz wyszukać. Wyszukiwany obszar możesz zawęzić do nazwy dzielnicy bądź nazwy ulicy. Podczas wpisywania pojawi się lista z podpowiedziami z której również możesz skorzystać.

 

Google Hotel Finder 1

Wybierz okres w jakim chciałbyś wynająć pokój korzystając z kalendarza znajdującego się w wyszukiwarce. Zaznacz datę przyjazdu i wyjazdu. Następnie kliknij w lupa w celu wyszukania ofert.

Google Hotel Finder 2

 

Na ekranie pojawi się lista hoteli znajdujących się w okolicy wybranej przez Ciebie lokalizacji.

Google Hotel Finder 3

 

Jeśli chcesz zawęzić obszar poszukiwań wybierz przycisk NIestandardowy obszar a następnie wciskając i przytrzymując lewy klawisz myszy w wybranych punktach siatki oraz przeciągając je określ konkretny obszar.

Google Hotel Finder 4

Google Hotel Finder 5

Jednocześnie za pomocą rolki na myszce bądź przycisku plus minus możesz powiększać mapę by widzieć więcej szczegółów.

Po precyzyjnym określeniu obszaru ilość hoteli zostanie skorygowana odpowiednio do zaznaczonego obszaru

Jeśli chcesz posortować listę hoteli wg własnych kryteriów możesz to zrobić wciskając przycisk Sortuj a następnie wybierając dane kryterium.

Google Hotel Finder 6

Możesz również skorzystać z listy za pomocą której określisz wybrane parametry hotelu takie jak cena, kategoria hotelu czy opinie.

Google Hotel Finder 7

Po określeniu listy hoteli możesz kliknąć na interesujący Cię obiekt i zapoznać się z informacjami na jego temat, obejrzeć zdjęcia i przeczytać opinie na jego temat.

Google Hotel Finder 8

Możesz również zarezerwować pokój klikając w przycisk Zrób rezerwację lub dokonać rezerwacji przechodząc na stronę właściciela hotelu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież